Olvasgatom a blogokat, karácsonyi ötleteket keresek, és így jutottam el a "Szellem a fazékban " blogra, és találtam meg ezt a receptet. Soha nem hallottam erről az ételről, de nagyon hasonlít az én rakott káposztámra. Csak ennek szebb a kinézete, esztétikusabban lehet tálalni, és a változatosság sem árt. Szóval ki fogom próbálni. ( nem saját fotó )
Társaságunkat a saját sütés-főzésünk ötletelésének, munkájának megkönnyítésére, emlékezetes alkotásink megörökítésére hoztuk létre.