Tárkonyos karfiollevest szerettem volna enni. Volt is itthon egy szép nagy karfiolom - a leveshez ugyan túl sok, de tárkonyom meg egy árva levélke se. És ráadásul a pár napja megvett darált hús szavatossága is igen csak a végéhez közelített. Szóval a tárkonyos karfiolleves helyett lett Karfiolleves húsgombóccal és Karfiolos fasírt. Nem kell megijedni, nem ugyanazon a napon ettük. A levest a másnapi szilvalekváros kiflihez terveztem. Fokhagymás-füstöltpaprikás-citromolajos-joghurtos mártogatóssal Először összekevertem a fasírt hozzávalóit - kivéve a pirospaprikát. Kivettem belőle egy nagy maréknyi húst. Ehhez apróra vágott petrezselyemzöldet kevertem, és kis gombócokat formázva félretettem. Ez lesz majd a levesbetét. Elkezdtem a levest (ez most nem az igazi húsgombócleves, csak a rapid változat): kevés olajon apróra vágott vöröshagymát dinszteltem, majd rászórtam a felaprított sárgarépát és fehérrépát. 1-2 perc pirítás után felöntöttem vízzel, és beletettem a rózsáira...
Társaságunkat a saját sütés-főzésünk ötletelésének, munkájának megkönnyítésére, emlékezetes alkotásink megörökítésére hoztuk létre.