Nagyon szeretjük a rántott húst, de nem az utána még napokig megmaradó "illatot". És bizony sajnálom a sok olajat is (én ugyanis minden használat után kiöntöm az összeset). Tavasztól őszig az illatozást áthidaltuk azzal, hogy nagy ritkán, de a teraszon készítem az ilyen ételt - enyhe lelkiismeret furdalással . A - vélhetően - minden kifogást eltörlő megoldás ez a készülék lett. A vásárlás előtt sokáig töprengtem, olvastam róla véleményeket, teszteket, kikérdeztem ismerősöket. Most már recepteket gyűjtök, meg az állandó helyét keresem a pici konyhámban. 1. próbálkozás: sült alma I 😏 - meghámoztam, félbe vágtam, kivágtam a magházát, a helyébe durvára vágott diót tettem, amire mézet csorgattam - 160 fokon sütöttem 5 percig, megnéztem, majd még 2 percet sütöttem - az eredmény finom pirított dió és vékony rétegben megsült alma lett. 2. próbálkozás: sült alma II 😍 - 2 almát meghámoztam, 12-12 cikkre vágtam és 155 fokon 9 percig sütöttem - fino...