Eddig idegenkedtem attól, hogy a csirkemellet "csak úgy" serpenyőben süssem. Tartottam attól, hogy a közepe nyers marad. Aztán valamelyik Fb. csoportban találtam egy videót. A készítője a csirkemell egyik oldalát sakktábla-szerűen bevagdosta, így jobban átsül, és látható is, hogy még nyers-e. Utána sóval, borssal fűszerezte, kukoricakeményítőben meghempergette, és vajban kisütötte. A végén reszelt fokhagymát, szójaszószt és mézet kevert hozzá, és egy kicsit még sütötte. Három helyen változtattam ezen a recepten. A hús sütéséhez fele vajat és fele olívaolajat használtam. Szójaszósz helyett worchesterszósz került bele, mert nálunk a szója tiltólistás. A végén, mikor megkóstoltam, még valami hiányérzetem volt, ezért joghurtot és mustárt is tettem hozzá. Hozzávalók: - 1/2 kg csirkemell (1 kg-os kiszerelésben vettem, a vékonyabb részeket kiklopfoltam, és lefagyasztottam, jó lesz majd Saltimboccának) - só, bors - 2 púpozott evőkanál kukoricakeményítő - 2 evőkanál olívaolaj é...