Egy német oldalon találtam ezt a kedves, bolondos ötletet.
150 g lisztet, 10 g instant kávét (pici meleg tejben feloldva), 45 gramm porcukrot, 2 ek holland kakaóport, 1 tk fahéjat kanállal elkeverek, majd 100 g vajjal elmorzsolom. 1-2 óràra hűtőbe teszem.
Miután kiveszem, pici darabokat tépek, és kicsit oválisra formázom őket.
Egy sütőpapírral bélelt tepsibe teszem, majd egy fogpiszkálóval a közepébe a nyomom a jellegzetes kávébab vágást. Előmelegített 180 fokos sütőben 10-12 percig sütöm.
Tipp:
Ha valaki édesen szereti, tehet bele több cukrot.
Megjegyzések
Megjegyzés küldése