Már nem először határoztam el, hogy citromlekvárt fogok készíteni, csak eddig mindig közbejött valami. Most éppen van időm, kedvem, vettem a boltban jó minőségű, kezeletlen héjú citromot, csak a receptekkel van gondom - mint égen a csillag ... Nehéz lesz kiválasztani a megfelelőt. Egyet biztosan tudok, ilyen végeredményt szeretnék: (nem saját fotó)
Társaságunkat a saját sütés-főzésünk ötletelésének, munkájának megkönnyítésére, emlékezetes alkotásink megörökítésére hoztuk létre.