Magáról a szóról van egy kedves történetünk. Regina talán 5 éves volt, de már tudott olvasni. Az Auchanban vásároltunk, ami bizony egy 5 éves izgő-mozgónak elég unalmas és fárasztó. Azzal szórakoztatta magát, hogy ült a kocsiban, és mindent, ami oda került, és volt rajta címke, elolvasott. Otthon aztán előállt a kérdéssel: Mi az a pácsó? Persze értetlenül néztünk rá, de sikerült kideríteni, hogy nem az oviban hallotta, nem is a tévében, hanem olvasta. Hogy hol? Megmutatta - a paradicsompüré címkéjén. 😜 Sokan, sokfélét írnak a pácokról - az enyémhez hasonló történetet is. Az biztos, hogy ezzel a módszerrel ízesebb és omlósabb is lesz a hús. De csak akkor, hogy jól csináljuk. Nem mindegy, milyen húst, mivel és mennyi ideig pácolunk. Vannak száraz és nedves pácok. A száraz pácokban csak fűszerek vannak. Ezekben a hús eltölthet a több időt is. A nedves pácok már tartalmaznak olajat, valami savas hozzávalót (citromlé, joghurt, mustár...) is, és ebben inkább csak pár órát hagyjuk a hús...
Társaságunkat a saját sütés-főzésünk ötletelésének, munkájának megkönnyítésére, emlékezetes alkotásink megörökítésére hoztuk létre.