Régóta űzzük ezt a "sportot". Jó ötlet az étteremhét, ami most már több mint 2 hétre nőtte ki magát. A listájukban szereplő éttermekkel (az idén csak Budapesten és környékén 178 résztvevő volt) nem nagyon lehet mellényúlni, mindenki igyekszik a legjobb formáját hozni. Az idei nyertesek. Az ételek leírása és az előző vendégek ajánlásai alapján elég biztosan ki lehet választani a megfelelő éttermet, de az italokról nincs információ. És bizony arra sem árt figyelni, hogy hiába olcsóbb valahol egy pohár bor, ha az csak 1dl, a másiknál meg drágább ugyan, de az 1,5 dl. És ezt vagy leírják vagy nem, általában csak utólag derül ki. Az Agos étterem egy szálloda részét képezi, egy nemrég felújított épületben található a Bem téren. Minden különleges volt, csillogott-villogott az étkészlettől a lámpákig, a padlótól a mosdó ajtajáig. A pincérek gyorsak, kedvesek voltak. A látványkonyhában (nagyrészt) előttünk készültek a finom és szemnek is kellemes ételek. Egyetlen gond az v...
Társaságunkat a saját sütés-főzésünk ötletelésének, munkájának megkönnyítésére, emlékezetes alkotásink megörökítésére hoztuk létre.