Hol volt, hol nem volt, létezett valamikor egy kókusztekercs nevű desszert. Pontosabban írva létezett több fajtája is: a ragacsos, bolti kalóriabomba, és az otthon készített, kekszes-alapú kókuszos tekercs. Én sajnos mindkettőt szerettem. Aztán valahogy leszoktam róluk.
mákos (darált mák, tej, méz, mazsola, citromhéj - az alapanyagokat össze kell főzni)
- diós (darált dió, baracklekvár, narancshéj, narancslé, kandírozott narancs)
- gesztenyés (mascarponeval megkenem, ráreszelem a gesztenyemasszát, "rádobálom" a nagyon darabos meggylekvárt)
- csokis (csokikrém, kókuszreszelék/mandulaliszt)
- kakaós (megkenem olvasztott vajjal, rászórom a kakaót és a kristálycukrot - mindkettőt jó vastagon)

Megjegyzések
Megjegyzés küldése