Nem erre a receptre számítottam, mikor beírtam a keresőbe a "Kijevi krémes" kifejezést. De ennél kellemesebb csalódásom soha ne legyen! Mert azt hiszem, végre megtaláltam Anyu piskótás zserbóját. Vagy legalábbis egy hozzá nagyon hasonló sütit. (Egyszer korábban már írtam erről.) A recept eltűnt, a készítésére senki nem emlékszik. Én is csak az ízére, meg halványan a kinézetére.
De talán most tényleg megtaláltam.

Megjegyzések
Megjegyzés küldése