Nagyon szeretem ezt a desszertet ... nézni. Enni is szeretném, de eddig még soha nem sikerült zökkenőmentesen. Néha szétcsúszik az egész, és egy trutyi lesz belőle. Ha vágni próbálom, lepattan róla egy darabka, és leesik a földre... Hogy ezt megelőzzem, lapjaira szedem, és bizony a kezemből harapom. Hát egyik sem valami kulturált megoldás.😄 Azt nem tudom, hogy sütni is szeretem-e, mert még nem próbáltam. Az biztos, hogy az eredetit nem nagyon fogom lemásolni, de egy egyszerűsített változattal talán megpróbálkozom. Egyébként is egy jó összefoglalóban azt olvastam, hogy: " Házilag csak nagy gyakorlattal rendelkezőknek érdemes próbálkozni vele, de speciális üzletekben készen is kapható. Végső soron pedig egyszerűbb megoldással is helyettesíthető: ha a készen vásárolt leveles tésztát vékonyra nyújtjuk, és vékonyan megkenjük puha vajjal, majd a hűtőszekrényben dermesztjük, nagyon hasonló lesz a végeredmény. Ha ezzel próbálkozik valaki, érdemes eleve akkor lapokra vágva derm...
Társaságunkat a saját sütés-főzésünk ötletelésének, munkájának megkönnyítésére, emlékezetes alkotásink megörökítésére hoztuk létre.