Ha a baszk gasztronómiáról van szó, akkor rögtön a pintxo jut eszembe. Örökre bevésődött az agyamba, ahogy jöttünk - mentünk esténként egyik bárból ki, a másikba be, itt egy tőkehalas, ott egy sajtos, amott meg egy paprikás pintxo a pohárka txakoli mellé. Persze azért van jó néhány tipikus főétele is a baszkoknak, amit ott megkóstoltunk, itthon meg kikerestem a receptjét.
Társaságunkat a saját sütés-főzésünk ötletelésének, munkájának megkönnyítésére, emlékezetes alkotásink megörökítésére hoztuk létre.

Megjegyzések
Megjegyzés küldése