A mostani hőségben rengeteget iszik az ember. A víz mellett néha-néha jól esik egy kis gyömbérsör is. Ami ugye nem sör, hanem mézzel, citrommal és gyömbérrel készült limonádé. És mivel a kalóriákat is számolni kell, elkezdtem alternatív innivalókat keresni. A megoldást Dragomán György Fb. oldalán találtam meg. Rögtön ki is próbáltam. Íme az eredmény.
Kisebb vagyonokat lehet ezzel a módszerrel spórolni, az eredmény kenterbe ver minden bolti kutyulékot.
Dragomán szerint filteres Earl Grey vagy Lipton zöld teával is működik, csak a filterből ki kell venni a teàt. Egy liter vízhez két filtert használ, esetenként friss mentalevelet is tesz hozzá. A fehér tea is nagyon zamatos eredményt ad, a fekete teák közül meg az assam a legjobb ehhez a hideg módszerhez. Ebbe néha őszibarackot is szeletel. A gunpowder és a fűszeres chai is nagyon szomjoltó és finom eredményt ad.
Én este beletettem egy púpos evőkanálnyi gyümölcsteàt és egy maréknyi citromfüvet egy 7 dl-es befőttes üvegbe, azt meg be a hűtőbe. Reggel csak leszűrtem, és kész is volt a finom, illatos és nem utolsó sorban gyönyörű színű ital. Az egész folyamat, de főleg maga az eredmény annyira elbűvölt, hogy azonnal betettem egy újabb adagot àzni.
Àllítólag szobahőmérsékleten gyorsabb a folyamat, az üveget napra téve pedig csak pár óra, és kész is.
A kávé ugyanígy készül, csak ott a kávé-víz arány egy a tízhez vagy egy a négyhez, kétharmad-egyharmad, vagy extrém esetben akár fele-fele. Az így kapott kávéesszencia egészen sima és lágy és nem savas, viszont nagyon sok benne a koffein, ezért óvatosan kell adagolni. A kísérlet kedvéért talán egyszer kipróbálom, de a kàvét én még nyáron is forrón szeretem.
Megjegyzések
Megjegyzés küldése