Tipikus karácsonyi édesség. A karácsony ugyan még messze van, de ebben a forróságban nagyon jól esik rá gondolni. Meg egyébként is a család nagy része marcipán-fan, szóval jöhet a recept. Bár fura a recept, még ellenőriznem kell!!!
Hozzávalók:
- 250 g marcipánmassza
- 1 tojásfehérje
- 150 g porcukor
- 1 citrom reszelt héja
- 100 g szeletelt mandula
- 100 g olvasztott csoki
Elkészítése:
30 grammot a mandulából apróra vágok, és hozzágyúrom a marcipánhoz a tojásfehérjével, a porcukorral és a citromhéjjal (nagyon ragacsos lesz). Rudakat sodrok belőle, és kb 5 cm-es darabokra vágom.
Vizes kézzel végigsimítom a rudakat, és a maradék szeletelt mandulába forgatom.
Sütőpapírral bélelt tepsire teszem őket, és 180 fokra előmelegített sütőben 10-12 perc alatt aranybarnára sütöm.
Miután kihűlt, a végeit olvasztott csokiba mártom.
Megjegyzések
Megjegyzés küldése