Régebben, ha rövid idő alatt kellett valami húsos feltét a főzelékekhez, vagy a rakott káposztához, mindig ezt készítettem.
Egyébként azért jutott most eszembe, mert rábukkantam a Frankfurti szeletre, amiről a neve alapján először azt gondoltam, hogy süti. Aztán persze kiderült, hogy inkább a frankfurti levessel van rokonságban. 😍 Azt meg szeretjük, tehát ki kell próbálnom, és a nevét kell megváltoztatnom!
Maga a virslipörkölt egyszerű és sokkal rövidebb idő alatt elkészül, mintha friss húst használnék. Persze az alapfeltétel a jó minőségű virsli. Ezt mi az aldis frankfurti virsliben találtuk meg.
Elkészítése:
A pörköltalap ugyanúgy készül, mint máskor. Amikor a hagyma már puha (ezt fel lehet gyorsítani azzal, hogy megsózva dinsztelem), beleteszem a felkarikázott virslit. Pár percig főzöm, és kész.

Megjegyzések
Megjegyzés küldése