Eredetileg Frankfurti szelet néven találtam rá a neten. Alaposan félre is vezetett. Sütinek gondoltam, pedig húsétel - ezért a névváltoztatás.
Egyébként ennek is százféle változata létezik, egy a közös bennük, hogy mindegyikbe kerül kelkáposzta és felkarikázott virsli.
| Ez elősütött karajszelettel készült és törtkrumplival tálalták. |
![]() |
| Csirkemellből tésztával tálalva |

Megjegyzések
Megjegyzés küldése