Tulajdonképpen gremolátát már régóta készítek anélkül, hogy tudtam volna róla. Csakhogy én fokhagymás petrezselyemnek hívtam, és tésztához kevertem. Eddig. Mostantól más világ lesz! Gremolátának nevezem és húsokhoz is fogom készíteni. 😋 Jóval a felhasználás előtt elkészítem a következő szószt: - elég sok fokhagymát átnyomok fokhagymanyomón - elég sok petrezselyemzöldet felaprítok - hozzáreszelem 1 citrom héját - olívaolajjal elkeverem, picit megsózom - egy lefedett edényben felhasználásig a hűtőbe teszem
Társaságunkat a saját sütés-főzésünk ötletelésének, munkájának megkönnyítésére, emlékezetes alkotásink megörökítésére hoztuk létre.