....100g graham liszt + 150g bl55 + 1 db tojás + 50g kefír + 3g sütőpor + 2g só + 100g vaj + 30g kristálycukor ====ezt mind összekeverjük / gyúrjuk és kb. 20 percre a hűtőbe tesszük, amíg elkészítjük a gyümölcsöket.
Elég sok gyümölcsöt elnyel, ebben most kb. 70 dkg volt, vegyesen nektarin, szilva és egy maradék füge.
....A gyümölcsöket összekevertem 3g fahéjjal + 20g negyedannyi édesítővel és 20g tejszínes pudingporral, de lehet étkezési keményítő is.
....A kinyújtott tésztára a gyümölcsök alá 15g összemorzsolt babapiskótát szórtam, hogy felszívja még jobban a nedvességet. Balzsamecetkrémmel meglocsoltam, a felhajtogatott tésztát folyamatosan megkentem tejjel, hogy összetapadjon - itt lehet tojással, de ezért már nem akartam feltörni még egyet- a tetejét is lekentem tejjel és megszórtam barnacukorral.
....200°C-os sütőben kb.40 percig sütöttem. Ha nagyon sülne, le lehet lazán takarni.
Variációk:
Készíthető sósan is.
Megjegyzések
Megjegyzés küldése