Nyàron nagyon jól jönnek a sütés nélküli, nem túl édes desszertek.
20 dkg háztartási keksz vagy natúr kesudió
10 dkg kókuszreszelék
5 dkg apró szemű zabpehely
10 dkg citromkrém
2 ek. juharszirup
1 ek. friss citromlé
1 tk. vaníliakivonat
1 csipet só
kevés kókuszreszelék a hempergetéshez
Elkészítése:
Tegyük a kekszet vagy kesudiót aprítógépbe, és dolgozzuk apró szemcséjűre.
Adjuk hozzá a kókuszreszeléket, a zabpelyhet, a citromkrémet, a juharszirupot, a citromlevet, a vaníliakivonatot és a sót, és dolgozzuk összeálló masszává. Szaggassunk belőle púpozott teáskanálnyi mennyiségeket, és formázzuk szabályos golyókká.
Forgassuk bele kókuszreszelékbe, és elfogyasztásig hűtőben tároljuk. Légmentesen zárható edényben 1 hétig is eláll.
Megjegyzések
Megjegyzés küldése