Régen úgy szoktuk készíteni, hogy a sajt darabot forró vízben átmelegítettük, kisodortuk, mint a tésztát, és megkentük sajtkrémmel, tettünk rá sonkát, és feltekertük.
El is felejtettem volna, ha nem talàlok a neten egy videót, amiben először sütik a sajtot. Egy sütőpapírral bélelt tepsibe egymás mellé szeletelt sajtokat fektetnek, megszórjàk reszelt sajttal, olvadàsig sütik. Erre jön egy fehér krém főtt tojásfehérjéből és krémsajtból, rà a sonkaszeletek, amiket a feltekerés előtt még megkennek főtt tojàssàrgàból és túróból készült krémmel.
Egyébként a töltelék tekintetében a hatàr a csillagos ég.

Megjegyzések
Megjegyzés küldése