A tepsit kikente azm olajjal / zsírral, erre kerül hagyma, fokhagyma egy része. Az ujjnyi vastagra felszeletelt és kissé kiklopfolt tarja mindkét oldalát sóztam,borsoztam, és meghintettem majorannàval. Ez utóbbi el is hagyható, vagy helyette használható pirospaprika is. Beletettem a tepsibe, majd ismét ment rá hagyma, fokhagyma, és 2 - 3 dl víz. Lefedtem alufóliával. 180 fokon 40 percig sült fólia alatt, majd még 20 percig fólia nélkül. A végeredmény egy puha, omlós és szaftos hús lett kissé karamellizàlódott hagymàval. 
Társaságunkat a saját sütés-főzésünk ötletelésének, munkájának megkönnyítésére, emlékezetes alkotásink megörökítésére hoztuk létre.

Megjegyzések
Megjegyzés küldése