Ugrás a fő tartalomra

Pásztorpite

 Egyszer már készítettem, de nem arattam nagy sikert vele. Pedig külön-külön minden finom volt, valószínűleg az arányokat nem találtam el.

Az étel lelke a húsos-zöldséges ragu. Erre simítom a  tojássárgájával és cheddar sajttal készített krumplipürét, ami a végére meg is pirul.

Megjegyzések