Egy kedves belvárosi étteremben ettem ezt a főzeléket, ezért inkább csak sejtem, mint tudom, hogy hogyan készült.
Szerintem a megpárolt kelkáposzta egy részét turmixolták, valamivel krémesre sűrítették. Én ezt biztosan párolt cukkinival tenném. A valóságban egyébként zöldebb volt a főzelék. Főtt krumpli és gombafasírt volt hozzá. A fasírt nagyon finom volt, illett az ételhez, de a krumplit én inkább air fryerben fogom sütni hozzá.
Megjegyzések
Megjegyzés küldése