Elég csak annyit hallanom egy ételről, hogy olasz, és máris kedvet kapok hozzá. Na persze ez így megint nem igaz, mert a pacaltól akkor is kiráz a hideg, ha Firenzében készül.
De a frittata, az más! Persze hívhatom tojáslepénynek is. Csak egy baja van, nyáron nem nagyon lehet készíteni, mert a sütőtől nagyon meleg lesz a konyhában.
Egyébként nagyon tetszik, mert van egy alap, ami egyébként sem szentírás, és mehet bele minden, ami itthon van / amihez kedvem van. A legtöbben azt javasolják, hogy kerüljön bele egy kis fetasajt és egy csipetnyi sütőpor is - a sajttól ízesebb, a sütőportól könnyedebb lesz.
A tojásokat elkeverem egy kis tejjel (egy nagy tojáshoz egy kis evőkanál tejet számolok), az apróra vágott zöldfűszerrel, a morzsolt fetával, sózom és borsozom.
Belekeverem az elősütött / párolt zöldségeket.
Egy sütőbe is tehető serpenyőben olajat forrósítok. Erre ráöntöm a masszát, és 2-3 percig sütöm.
Ezután átteszem a 200 fokra előmelegített sütőbe, és 10-15 percig sütöm.
Kenyérrel, salátával, sajttal - mindennel nagyon finom.
Megjegyzések
Megjegyzés küldése