Egy tévés műsorban láttam, és gyorsan leírom, amire emlékszem.
Pitetésztát készítek, amit a hűtőben pihentetek.
A darált hús fűszerezem és dinsztelt hagymán átpirítom.
Készítek egy besamel mártást, amit mascarponéval felfőzök.
Összekeverem a két hozzávalót, parmezánsajtot reszelek bele, és addig főzöm, amíg jól besűrűsödik.
A tésztát félbe vágom. A felét kinyújtom, beleteszem a tortaformába. Én ezt elősütném.
Beleöntöm a húsos ragut, ráreszelek egy nagy adag füstölt sajtot, és befedem a tészta másik részével.
190 fokon 35-40 perc alatt aranybarnára sül
Megjegyzések
Megjegyzés küldése