Ha már nem nekem jutott eszembe ez a recept, akkor miért nem olvastam hamarabb???!!!
Elkészítése:
A koktélparadicsomokat egy tepsibe / tűzálló tálba teszem, meghintem sóval és némi olívaolajjal.
200 fokra előmelegített sütőben addig sütöm, míg összeszottyad, és a héja egy kis barnás színt kap.
Kiveszem a sütőből, belemorzsolom a fetát, azt is meglocsolom egy kis olajjal. Tovább sütöm addig, amíg a sajt pirulni nem kezd.
Kiveszem, adok hozzá 1-2 evőkanál mascarponét, és villával összekutyulom.
Belereszelem a fokhagymát, és azzal is átkeverem.
Amikor már nem olyan forró, mehet bele az apróra tépkedett bazsalikom és egy kis bors. Só nem nagyon kell hozzá, mert a feta elég sós.
Friss zöldség, friss kenyér és egy pohár finom bor - ez kell még hozzá!
Megjegyzések
Megjegyzés küldése