Régebben az Eszterházi torta volt a kedvencem. Mára kiszorította az Őrség zöld aranya.
Nem vagyok rá büszke, de se egyiket, se másikat nem szoktam készíteni.
Egyrészt a torta nem az én műfajom, másrészt túl macerás az elkészítésük. Ezért inkább megveszem.
De a kíváncsiság kedvéért megkerestem a legjobb receptet, és eljátszom a gondolattal, hogy "Mi volna, ha mégis nekiállnék?!"


Megjegyzések
Megjegyzés küldése