Valamiért ez a desszert téli édességként kódolódott a fejemben. Talán a fűszeres íze miatt, talán a benne levő gyümölcsök miatt, talán azért, mert melegen a legfinomabb? Nem tudom. Talán így együtt.
Régebben egy nagyobb kerámiatálban szoktam készíteni, de mostanában inkább kis szufléformákat használok. Valahogy kuckósabb, ha a még meleg edényből kanalazgatom.
Hozzávalók a morzsához:
200 g liszt (én általában kétféle lisztből készítem, néha az egyik helyett apró szemű zabpehelyből)
50 g barna cukor
120 g vaj
100 g dió
A töltelékhez:
sok gyümölcs (a tálka 2/3-ad részéig érjen) - körte / alma / szilva / ananász - minden olyan, ami hő hatására ugyan enged némi levet, de nem löttyed össze
barna cukor ízlés szerint (sokkal karakteresebb az íze, mint a finomított kristálycukoré)
csipet fahéj és cukor
Elkészítés:
A gyümölcsöt kockára vágom, megszórom barna cukorral, ráreszelem a citromhéjat, hozzáadok egy csipet fahéjat és sót. Mindezt alaposan összekeverem és félreteszem.
A lisztet és a másik adag cukrot elmorzsolom a még hideg vajjal, majd belekeverem a durvára vágott dióval.
A tálka aljára kanalazom a gyümölcsöt, a tetejére szórom a lisztes keveréket. Se az aljára, se a tetejére nem szoktam vajat tenni.
200 fokra előmelegített sütőben 15-20 perc alatt aranybarnára sütöm.
VARIÁCIÓK:
- Ha piteformában sütöm, akkor mellé fagyit vagy fűszeres joghurtot tálalok (a joghurtot mézzel, őrölt szegfűszeggel és fahéjjal simára keverem).
- Ha savanyúbb a gyümölcs (pl. szilva), akkor jó meglocsolni egy kis karamellszósszal, a tetejére mehet egy csöpp sóvirág is. 200 g cukrot karamellizálok, mikor leveszem a tűzről belekeverek 3 evőkanál vajat és 4 evőkanál tejszínt. Eleinte bugyborogni fog, de egy idő után szép sima lesz.
- Az almás töltelékhez nagyon illik az apróra vágott rozmaring, a szilvához a bazsalikom, az ananászhoz a menta.
- Lehet sósan, zöldségekkel is készíteni.
Ilyenkor az edényt ki szoktam vajazni, és a tetejére is teszek egy csöpp vajat.
A morzsa hozzávalói:
100 g liszt
75 g zsemlemorzsa
75 g reszelt parmezán
3 evőkanál elívaolaj
A töltelék hozzávalói:
aprított paradicsom, padlizsán és cukkini, és valamilyen hozzájuk illő fűszer pl. majoranna / oregánó
A sütése is egy kicsit más: 20 percig sütöm lefedve és 5-10 percig a nélkül
Megjegyzések
Megjegyzés küldése